ERJ kilpailut 02.10.2018

VIP: 30.09.2018
Järjestyspaikka: Raatteen Suomenhevoset
Vastuuhenkilö: sonya VRL-09386, vsoneu@gmail.com

Luokkiin max. 40 ratsukkoa.
Yhteen luokkaan max. 4 hevosta / ratsastaja.
Yksi hevonen max. 2 luokkaan.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan.
Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.
Osallistua saa, kun kutsu löytyy VRL:n kilpailukalenterista.

Osallistuminen: Sähköpostitse vsoneu@gmail.com otsikolla Raate ERJ201-220. Vain yhteen kutsuun ilmoittautuminen ei ole mahdollista. Osallistuminen muodossa:
Luokka/luokat
ratsastaja (VRL-00000) - ratsu VH00-000-0000

Luokat:
1. 70cm
2. 70cm

Osallistujat/tulokset:

1. 70cm
1. JP (VRL-01948) - Ceiriosen Caolainn
2. jabberjinx (VRL-13570) - Liljan Villiviima VH18-018-1480
3. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Kastanj VH13-028-0078
4. Tinsu (VRL-12410) - Kaunon Marrasleidi VH17-018-2009
5. dookie (VRL-04373) - Rohkea-Hermanni VH15-018-1858
6. JP (VRL-01948) - Four Leaf Brandt
7. Kida (VRL-08368) - Kernfield Coneflower
8. birdie (VRL-14733) - Awstin Rhisiart
9. jabberjinx (VRL-13570) - Hopean Bardi VH16-018-1545
10. Tinsu (VRL-12410) - Viisikon Sadepisara VH16-018-0757
11. Tinsu (VRL-12410) - Haavelaakson Vilperi VH18-018-1710
12. sonya (VRL-09386) - Llwan Amelia VH16-024-0023
13. Charlette (VRL-14600) - Oh Wonka! Swirl VH18-017-0424
14. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe
15. Tinsu (VRL-12410) - Viisikon Amaranth VH16-031-0564
16. sonya (VRL-09386) - Moorgate Honeycloud VH18-024-0051
17. jabberjinx (VRL-13570) - Ketkupolkan Laatikkoukko VH18-018-1490
18. Tea (VRL-12751) - Mörkövaaran Ruusa
19. Tea (VRL-12751) - Hiprakan Rähinä
20. Hazel (VRL-14333) - Hautaanlaskija
21. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje
22. Hazel (VRL-14333) - Leonia
23. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Mona
24. Tea (VRL-12751) - Pirunkorven Jonglööri
25. Kida (VRL-08368) - Kernfield Cream Clown
26. Kida (VRL-08368) - Kernfield Champagne VH18-027-0081
27. JP (VRL-01948) - Nerywick Celtic Charm
28. Tea (VRL-12751) - Erwin LAC
29. Suvi (VRL-01248) - Skumma Viskning VH13-028-0172
30. Kida (VRL-08368) - Kernfield Bilberry
31. sonya (VRL-09386) - Oliver REB VH17-024-0030
32. Charlette (VRL-14600) - Vanskelig VH18-029-0122
33. sonya (VRL-09386) - Zella Dawn VH15-024-0034
34. Liia (VRL-11284) - Pikkupellon Caramel Hearts VH18-026-0124
35. Suvi (VRL-01248) - Elektra B VH06-028-9786
36. Charlette (VRL-14600) - Minty's Vanilla Mocha VH18-17-0425
37. jabberjinx (VRL-13570) - Ventoksen Riimikatti VH17-018-1749
38. Charlette (VRL-14600) - Wanderer VH18-053-0067
39. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Nonna VH13-028-0076
40. Jere (VRL-14433) - Miela

2. 70cm
1. Kida (VRL-08368) - Kernfield Coneflower
2. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe
3. Tinsu (VRL-12410) - Haavelaakson Vilperi VH18-018-1710
4. Kida (VRL-08368) - Kernfield Bilberry
5. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje
6. Tea (VRL-12751) - Gwalch Pluen Eira
7. jabberjinx (VRL-13570) - Ketkupolkan Laatikkoukko VH18-018-1490
8. JP (VRL-01948) - Nerywick Celtic Charm
9. Jere (VRL-14433) - Miela
10. Hazel (VRL-14333) - Hautaanlaskija
11. sonya (VRL-09386) - Moorgate Honeycloud VH18-024-0051
12. sonya (VRL-09386) - Llwan Amelia VH16-024-0023
13. Kida (VRL-08368) - Kernfield Champagne VH18-027-0081
14. Charlette (VRL-14600) - Wanderer VH18-053-0067
15. Suvi (VRL-01248) - Skumma Viskning VH13-028-0172
16. Tinsu (VRL-12410) - Kaunon Marrasleidi VH17-018-2009
17. jabberjinx (VRL-13570) - Liljan Villiviima VH18-018-1480
18. JP (VRL-01948) - Four Leaf Brandt
19. Charlette (VRL-14600) - Oh Wonka! Swirl VH18-017-0424
20. Liia (VRL-11284) - Pikkupellon Caramel Hearts VH18-026-0124
21. Tea (VRL-12751) - Aelwen Crwys
22. jabberjinx (VRL-13570) - Ventoksen Riimikatti VH17-018-1749
23. jabberjinx (VRL-13570) - Hopean Bardi VH16-018-1545
24. Suvi (VRL-01248) - Elektra B VH06-028-9786
25. Charlette (VRL-14600) - Minty's Vanilla Mocha VH18-17-0425
26. Tea (VRL-12751) - Kepell Meister GP
27. Tea (VRL-12751) - Pencalow Deryn
28. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Kastanj VH13-028-0078
29. Tinsu (VRL-12410) - Viisikon Amaranth VH16-031-0564
30. sonya (VRL-09386) - Oliver REB VH17-024-0030
31. Kida (VRL-08368) - Kernfield Cream Clown
32. Hazel (VRL-14333) - Leonia
33. dookie (VRL-04373) - Rohkea-Hermanni VH15-018-1858
34. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Nonna VH13-028-0076
35. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Mona
36. birdie (VRL-14733) - Awstin Rhisiart
37. Tinsu (VRL-12410) - Viisikon Sadepisara VH16-018-0757
38. Charlette (VRL-14600) - Vanskelig VH18-029-0122
39. sonya (VRL-09386) - Zella Dawn VH15-024-0034
40. JP (VRL-01948) - Ceiriosen Caolainn