KRJ kilpailut 11.02.2018

VIP: 09.02.2018
Järjestyspaikka: Raatteen Suomenhevoset
Vastuuhenkilö: sonya VRL-09386, vsoneu@gmail.com

Luokkiin max. 30 ratsukkoa.
Yhteen luokkaan max. 3 hevosta / ratsastaja.
Yksi hevonen max. 2 luokkaan.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan.
Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.
Osallistua saa, kun kutsu löytyy VRL:n kilpailukalenterista.

Osallistuminen: Sähköpostitse vsoneu@gmail.com otsikolla Raate KRJ021-030. Vain yhteen kutsuun ilmoittautuminen ei ole mahdollista. Osallistuminen muodossa:
Luokka/luokat
ratsastaja (VRL-00000) - ratsu VH00-000-0000

Luokat:
1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat/tulokset:

1. Helppo A
1. Odelie (VRL-08973) - Hupilan Kuukivi VH17-018-1576
2. Lissu T. (VRL-12701) - Nordlie Dagny
3. Jere (VRL-14433) - Timjami VH17-018-1186
4. lottis (VRL-13831) – Vähäpellon Verneri VH17-018-0842
5. dookie (VRL-04373) - Hortensian Jovina VH16-018-2063
6. Sorel (VRL-00884) - Talviviima VH14-018-1776
7. sarqquu (VRL-04374) - Priton Spyridon VH17-039-0070
8. sonya (VRL-09386) - Vähäpellon Pusuttelija VH18-018-0187
9. Lissu T. (VRL-12701) - Huvin Vuoksi
10. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aamupäivänsäde
11. Lissu T. (VRL-12701) - Sukkahousuhevi
12. Odelie (VRL-08973) - Kuningasidea VH17-018-1401
13. sarqquu (VRL-04374) - D.E. Parenette VH15-039-0057
14. sarqquu (VRL-04374) - Samara CBZ VH18-039-0010
15. Odelie (VRL-08973) - Fiktion Suojelius VH17-018-1575
16. Kida (VRL-08368) - Pyörremyrsky
17. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
18. Sorel (VRL-00884) - Kermarastas VH17-018-1219
19. lottis (VRL-13831) – Kaunon Sulonen VH17-018-1862
20. Jere (VRL-14433) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573
21. lottis (VRL-13831) – Fiktion Karolus VH16-018-1359
22. Sorel (VRL-00884) - Haavelaakson Kuutar VH17-018-2168
23. Jere (VRL-14433) - Kesätyttö VH17-018-1185
24. dookie (VRL-04373) - Huvitutin Varkaanvalhe VH17-018-1305
25. dookie (VRL-04373) - Vähäpellon Vermunti VH17-018-1319
26. Kida (VRL-08368) - Kerppu
27. sonya (VRL-09386) - Katajavaaran Ullis VH17-018-1400
28. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
29. Kida (VRL-08368) - Sirppi
30. sonya (VRL-09386) - Ketolan Vanamo

2. Helppo A
1. dookie (VRL-04373) - Huvitutin Varkaanvalhe VH17-018-1305
2. sarqquu (VRL-04374) - Priton Spyridon VH17-039-0070
3. sonya (VRL-09386) - Ketolan Vanamo
4. Lissu T. (VRL-12701) - Nordlie Dagny
5. Sorel (VRL-00884) - Talviviima VH14-018-1776
6. Kida (VRL-08368) - Pyörremyrsky
7. sonya (VRL-09386) - Katajavaaran Ullis VH17-018-1400
8. dookie (VRL-04373) - Hortensian Jovina VH16-018-2063
9. lottis (VRL-13831) – Kaunon Sulonen VH17-018-1862
10. Odelie (VRL-08973) - Hupilan Kuukivi VH17-018-1576
11. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
12. sarqquu (VRL-04374) - Samara CBZ VH18-039-0010
13. Odelie (VRL-08973) - Fiktion Suojelius VH17-018-1575
14. Jere (VRL-14433) - Timjami VH17-018-1186
15. sonya (VRL-09386) - Vähäpellon Pusuttelija VH18-018-0187
16. Kida (VRL-08368) - Sirppi
17. dookie (VRL-04373) - Vähäpellon Vermunti VH17-018-1319
18. Odelie (VRL-08973) - Kuningasidea VH17-018-1401
19. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aamupäivänsäde
20. lottis (VRL-13831) – Fiktion Karolus VH16-018-1359
21. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
22. Jere (VRL-14433) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573
23. lottis (VRL-13831) – Vähäpellon Verneri VH17-018-0842
24. Sorel (VRL-00884) - Kermarastas VH17-018-1219
25. Kida (VRL-08368) - Kerppu
26. Lissu T. (VRL-12701) - Sukkahousuhevi
27. Sorel (VRL-00884) - Haavelaakson Kuutar VH17-018-2168
28. Lissu T. (VRL-12701) - Huvin Vuoksi
29. Jere (VRL-14433) - Kesätyttö VH17-018-1185
30. sarqquu (VRL-04374) - D.E. Parenette VH15-039-0057