KRJ kilpailut 12.02.2018

VIP: 09.02.2018
Järjestyspaikka: Raatteen Suomenhevoset
Vastuuhenkilö: sonya VRL-09386, vsoneu@gmail.com

Luokkiin max. 30 ratsukkoa.
Yhteen luokkaan max. 3 hevosta / ratsastaja.
Yksi hevonen max. 2 luokkaan.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan.
Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.
Osallistua saa, kun kutsu löytyy VRL:n kilpailukalenterista.

Osallistuminen: Sähköpostitse vsoneu@gmail.com otsikolla Raate KRJ021-030. Vain yhteen kutsuun ilmoittautuminen ei ole mahdollista. Osallistuminen muodossa:
Luokka/luokat
ratsastaja (VRL-00000) - ratsu VH00-000-0000

Luokat:
1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat/tulokset:

1. Helppo A
1. Odelie (VRL-08973) - Hupilan Kuukivi VH17-018-1576
2. Lissu T. (VRL-12701) - Huvin Vuoksi
3. dookie (VRL-04373) - Vähäpellon Vermunti VH17-018-1319
4. Kida (VRL-08368) - Sirppi
5. sonya (VRL-09386) - Vähäpellon Pusuttelija VH18-018-0187
6. lottis (VRL-13831) – Vähäpellon Verneri VH17-018-0842
7. Sorel (VRL-00884) - Haavelaakson Kuutar VH17-018-2168
8. sarqquu (VRL-04374) - Samara CBZ VH18-039-0010
9. sonya (VRL-09386) - Ketolan Vanamo
10. dookie (VRL-04373) - Hortensian Jovina VH16-018-2063
11. Sorel (VRL-00884) - Talviviima VH14-018-1776
12. sarqquu (VRL-04374) - Priton Spyridon VH17-039-0070
13. Lissu T. (VRL-12701) - Sukkahousuhevi
14. Odelie (VRL-08973) - Kuningasidea VH17-018-1401
15. sarqquu (VRL-04374) - D.E. Parenette VH15-039-0057
16. Jere (VRL-14433) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573
17. Jere (VRL-14433) - Kesätyttö VH17-018-1185
18. Odelie (VRL-08973) - Fiktion Suojelius VH17-018-1575
19. Kida (VRL-08368) - Kerppu
20. dookie (VRL-04373) - Huvitutin Varkaanvalhe VH17-018-1305
21. Jere (VRL-14433) - Timjami VH17-018-1186
22. sonya (VRL-09386) - Katajavaaran Ullis VH17-018-1400
23. Sorel (VRL-00884) - Kermarastas VH17-018-1219
24. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
25. Kida (VRL-08368) - Pyörremyrsky
26. lottis (VRL-13831) – Fiktion Karolus VH16-018-1359
27. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
28. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aamupäivänsäde
29. lottis (VRL-13831) – Kaunon Sulonen VH17-018-1862
30. Lissu T. (VRL-12701) - Nordlie Dagny

2. Helppo A
1. Sorel (VRL-00884) - Kermarastas VH17-018-1219
2. Sorel (VRL-00884) - Haavelaakson Kuutar VH17-018-2168
3. Jere (VRL-14433) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573
4. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
5. lottis (VRL-13831) – Kaunon Sulonen VH17-018-1862
6. sonya (VRL-09386) - Vähäpellon Pusuttelija VH18-018-0187
7. Lissu T. (VRL-12701) - Nordlie Dagny
8. lottis (VRL-13831) – Fiktion Karolus VH16-018-1359
9. Odelie (VRL-08973) - Fiktion Suojelius VH17-018-1575
10. Kida (VRL-08368) - Kerppu
11. Lissu T. (VRL-12701) - Huvin Vuoksi
12. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
13. Odelie (VRL-08973) - Kuningasidea VH17-018-1401
14. Kida (VRL-08368) - Pyörremyrsky
15. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aamupäivänsäde
16. Odelie (VRL-08973) - Hupilan Kuukivi VH17-018-1576
17. Jere (VRL-14433) - Kesätyttö VH17-018-1185
18. sarqquu (VRL-04374) - D.E. Parenette VH15-039-0057
19. dookie (VRL-04373) - Hortensian Jovina VH16-018-2063
20. Jere (VRL-14433) - Timjami VH17-018-1186
21. Sorel (VRL-00884) - Talviviima VH14-018-1776
22. Lissu T. (VRL-12701) - Sukkahousuhevi
23. sonya (VRL-09386) - Ketolan Vanamo
24. lottis (VRL-13831) – Vähäpellon Verneri VH17-018-0842
25. Kida (VRL-08368) - Sirppi
26. sarqquu (VRL-04374) - Samara CBZ VH18-039-0010
27. sonya (VRL-09386) - Katajavaaran Ullis VH17-018-1400
28. dookie (VRL-04373) - Vähäpellon Vermunti VH17-018-1319
29. dookie (VRL-04373) - Huvitutin Varkaanvalhe VH17-018-1305
30. sarqquu (VRL-04374) - Priton Spyridon VH17-039-0070