KRJ kilpailut 18.02.2018

VIP: 09.02.2018
Järjestyspaikka: Raatteen Suomenhevoset
Vastuuhenkilö: sonya VRL-09386, vsoneu@gmail.com

Luokkiin max. 30 ratsukkoa.
Yhteen luokkaan max. 3 hevosta / ratsastaja.
Yksi hevonen max. 2 luokkaan.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan.
Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.
Osallistua saa, kun kutsu löytyy VRL:n kilpailukalenterista.

Osallistuminen: Sähköpostitse vsoneu@gmail.com otsikolla Raate KRJ021-030. Vain yhteen kutsuun ilmoittautuminen ei ole mahdollista. Osallistuminen muodossa:
Luokka/luokat
ratsastaja (VRL-00000) - ratsu VH00-000-0000

Luokat:
1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat/tulokset:

1. Helppo A
1. dookie (VRL-04373) - Hortensian Jovina VH16-018-2063
2. Lissu T. (VRL-12701) - Sukkahousuhevi
3. Jere (VRL-14433) - Timjami VH17-018-1186
4. lottis (VRL-13831) – Kaunon Sulonen VH17-018-1862
5. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
6. sarqquu (VRL-04374) - Priton Spyridon VH17-039-0070
7. sonya (VRL-09386) - Ketolan Vanamo
8. Lissu T. (VRL-12701) - Nordlie Dagny
9. dookie (VRL-04373) - Huvitutin Varkaanvalhe VH17-018-1305
10. sarqquu (VRL-04374) - Samara CBZ VH18-039-0010
11. Odelie (VRL-08973) - Fiktion Suojelius VH17-018-1575
12. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
13. lottis (VRL-13831) – Vähäpellon Verneri VH17-018-0842
14. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aamupäivänsäde
15. lottis (VRL-13831) – Fiktion Karolus VH16-018-1359
16. sarqquu (VRL-04374) - D.E. Parenette VH15-039-0057
17. Odelie (VRL-08973) - Hupilan Kuukivi VH17-018-1576
18. sonya (VRL-09386) - Katajavaaran Ullis VH17-018-1400
19. Kida (VRL-08368) - Pyörremyrsky
20. dookie (VRL-04373) - Vähäpellon Vermunti VH17-018-1319
21. Kida (VRL-08368) - Kerppu
22. Sorel (VRL-00884) - Kermarastas VH17-018-1219
23. Odelie (VRL-08973) - Kuningasidea VH17-018-1401
24. sonya (VRL-09386) - Vähäpellon Pusuttelija VH18-018-0187
25. Lissu T. (VRL-12701) - Huvin Vuoksi
26. Jere (VRL-14433) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573
27. Kida (VRL-08368) - Sirppi
28. Sorel (VRL-00884) - Haavelaakson Kuutar VH17-018-2168
29. Sorel (VRL-00884) - Talviviima VH14-018-1776
30. Jere (VRL-14433) - Kesätyttö VH17-018-1185

2. Helppo A
1. Kida (VRL-08368) - Pyörremyrsky
2. Sorel (VRL-00884) - Kermarastas VH17-018-1219
3. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aamupäivänsäde
4. Odelie (VRL-08973) - Hupilan Kuukivi VH17-018-1576
5. Jere (VRL-14433) - Kesätyttö VH17-018-1185
6. sonya (VRL-09386) - Ketolan Vanamo
7. Odelie (VRL-08973) - Fiktion Suojelius VH17-018-1575
8. Kida (VRL-08368) - Kerppu
9. Jere (VRL-14433) - Timjami VH17-018-1186
10. Sorel (VRL-00884) - Talviviima VH14-018-1776
11. Jere (VRL-14433) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573
12. Kida (VRL-08368) - Sirppi
13. lottis (VRL-13831) – Fiktion Karolus VH16-018-1359
14. Lissu T. (VRL-12701) - Sukkahousuhevi
15. Odelie (VRL-08973) - Kuningasidea VH17-018-1401
16. sonya (VRL-09386) - Vähäpellon Pusuttelija VH18-018-0187
17. sarqquu (VRL-04374) - D.E. Parenette VH15-039-0057
18. dookie (VRL-04373) - Hortensian Jovina VH16-018-2063
19. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
20. lottis (VRL-13831) – Kaunon Sulonen VH17-018-1862
21. sarqquu (VRL-04374) - Priton Spyridon VH17-039-0070
22. sonya (VRL-09386) - Katajavaaran Ullis VH17-018-1400
23. Lissu T. (VRL-12701) - Nordlie Dagny
24. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
25. Sorel (VRL-00884) - Haavelaakson Kuutar VH17-018-2168
26. dookie (VRL-04373) - Huvitutin Varkaanvalhe VH17-018-1305
27. lottis (VRL-13831) – Vähäpellon Verneri VH17-018-0842
28. dookie (VRL-04373) - Vähäpellon Vermunti VH17-018-1319
29. sarqquu (VRL-04374) - Samara CBZ VH18-039-0010
30. Lissu T. (VRL-12701) - Huvin Vuoksi