KRJ kilpailut 19.02.2018

VIP: 09.02.2018
Järjestyspaikka: Raatteen Suomenhevoset
Vastuuhenkilö: sonya VRL-09386, vsoneu@gmail.com

Luokkiin max. 30 ratsukkoa.
Yhteen luokkaan max. 3 hevosta / ratsastaja.
Yksi hevonen max. 2 luokkaan.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan.
Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.
Osallistua saa, kun kutsu löytyy VRL:n kilpailukalenterista.

Osallistuminen: Sähköpostitse vsoneu@gmail.com otsikolla Raate KRJ021-030. Vain yhteen kutsuun ilmoittautuminen ei ole mahdollista. Osallistuminen muodossa:
Luokka/luokat
ratsastaja (VRL-00000) - ratsu VH00-000-0000

Luokat:
1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat/tulokset:

1. Helppo A
1. Odelie (VRL-08973) - Kuningasidea VH17-018-1401
2. Sorel (VRL-00884) - Kermarastas VH17-018-1219
3. dookie (VRL-04373) - Hortensian Jovina VH16-018-2063
4. Lissu T. (VRL-12701) - Sukkahousuhevi
5. sarqquu (VRL-04374) - D.E. Parenette VH15-039-0057
6. lottis (VRL-13831) – Kaunon Sulonen VH17-018-1862
7. dookie (VRL-04373) - Vähäpellon Vermunti VH17-018-1319
8. sonya (VRL-09386) - Katajavaaran Ullis VH17-018-1400
9. Lissu T. (VRL-12701) - Huvin Vuoksi
10. Kida (VRL-08368) - Pyörremyrsky
11. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
12. Kida (VRL-08368) - Kerppu
13. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aamupäivänsäde
14. Jere (VRL-14433) - Kesätyttö VH17-018-1185
15. Lissu T. (VRL-12701) - Nordlie Dagny
16. Jere (VRL-14433) - Timjami VH17-018-1186
17. sarqquu (VRL-04374) - Priton Spyridon VH17-039-0070
18. Odelie (VRL-08973) - Hupilan Kuukivi VH17-018-1576
19. dookie (VRL-04373) - Huvitutin Varkaanvalhe VH17-018-1305
20. sonya (VRL-09386) - Vähäpellon Pusuttelija VH18-018-0187
21. Sorel (VRL-00884) - Haavelaakson Kuutar VH17-018-2168
22. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
23. Kida (VRL-08368) - Sirppi
24. Jere (VRL-14433) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573
25. sonya (VRL-09386) - Ketolan Vanamo
26. Odelie (VRL-08973) - Fiktion Suojelius VH17-018-1575
27. lottis (VRL-13831) – Vähäpellon Verneri VH17-018-0842
28. sarqquu (VRL-04374) - Samara CBZ VH18-039-0010
29. Sorel (VRL-00884) - Talviviima VH14-018-1776
30. lottis (VRL-13831) – Fiktion Karolus VH16-018-1359

2. Helppo A
1. sonya (VRL-09386) - Vähäpellon Pusuttelija VH18-018-0187
2. Lissu T. (VRL-12701) - Huvin Vuoksi
3. sarqquu (VRL-04374) - D.E. Parenette VH15-039-0057
4. dookie (VRL-04373) - Vähäpellon Vermunti VH17-018-1319
5. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aamupäivänsäde
6. Lissu T. (VRL-12701) - Nordlie Dagny
7. Kida (VRL-08368) - Pyörremyrsky
8. Odelie (VRL-08973) - Kuningasidea VH17-018-1401
9. dookie (VRL-04373) - Huvitutin Varkaanvalhe VH17-018-1305
10. sonya (VRL-09386) - Ketolan Vanamo
11. Sorel (VRL-00884) - Haavelaakson Kuutar VH17-018-2168
12. sonya (VRL-09386) - Katajavaaran Ullis VH17-018-1400
13. Lissu T. (VRL-12701) - Sukkahousuhevi
14. Sorel (VRL-00884) - Kermarastas VH17-018-1219
15. lottis (VRL-13831) – Fiktion Karolus VH16-018-1359
16. Odelie (VRL-08973) - Fiktion Suojelius VH17-018-1575
17. Kida (VRL-08368) - Sirppi
18. sarqquu (VRL-04374) - Priton Spyridon VH17-039-0070
19. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
20. Jere (VRL-14433) - Timjami VH17-018-1186
21. dookie (VRL-04373) - Hortensian Jovina VH16-018-2063
22. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
23. Jere (VRL-14433) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573
24. sarqquu (VRL-04374) - Samara CBZ VH18-039-0010
25. Jere (VRL-14433) - Kesätyttö VH17-018-1185
26. Sorel (VRL-00884) - Talviviima VH14-018-1776
27. Kida (VRL-08368) - Kerppu
28. lottis (VRL-13831) – Vähäpellon Verneri VH17-018-0842
29. Odelie (VRL-08973) - Hupilan Kuukivi VH17-018-1576
30. lottis (VRL-13831) – Kaunon Sulonen VH17-018-1862