KRJ kilpailut 20.02.2018

VIP: 09.02.2018
Järjestyspaikka: Raatteen Suomenhevoset
Vastuuhenkilö: sonya VRL-09386, vsoneu@gmail.com

Luokkiin max. 30 ratsukkoa.
Yhteen luokkaan max. 3 hevosta / ratsastaja.
Yksi hevonen max. 2 luokkaan.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan.
Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.
Osallistua saa, kun kutsu löytyy VRL:n kilpailukalenterista.

Osallistuminen: Sähköpostitse vsoneu@gmail.com otsikolla Raate KRJ021-030. Vain yhteen kutsuun ilmoittautuminen ei ole mahdollista. Osallistuminen muodossa:
Luokka/luokat
ratsastaja (VRL-00000) - ratsu VH00-000-0000

Luokat:
1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat/tulokset:

1. Helppo A
1. Jere (VRL-14433) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573
2. Kida (VRL-08368) - Sirppi
3. Jere (VRL-14433) - Timjami VH17-018-1186
4. dookie (VRL-04373) - Hortensian Jovina VH16-018-2063
5. Sorel (VRL-00884) - Talviviima VH14-018-1776
6. Jere (VRL-14433) - Kesätyttö VH17-018-1185
7. dookie (VRL-04373) - Vähäpellon Vermunti VH17-018-1319
8. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
9. Kida (VRL-08368) - Kerppu
10. lottis (VRL-13831) – Fiktion Karolus VH16-018-1359
11. sarqquu (VRL-04374) - D.E. Parenette VH15-039-0057
12. Kida (VRL-08368) - Pyörremyrsky
13. sonya (VRL-09386) - Katajavaaran Ullis VH17-018-1400
14. Odelie (VRL-08973) - Fiktion Suojelius VH17-018-1575
15. Sorel (VRL-00884) - Kermarastas VH17-018-1219
16. Lissu T. (VRL-12701) - Sukkahousuhevi
17. Odelie (VRL-08973) - Kuningasidea VH17-018-1401
18. sarqquu (VRL-04374) - Samara CBZ VH18-039-0010
19. sonya (VRL-09386) - Vähäpellon Pusuttelija VH18-018-0187
20. Sorel (VRL-00884) - Haavelaakson Kuutar VH17-018-2168
21. lottis (VRL-13831) – Kaunon Sulonen VH17-018-1862
22. sarqquu (VRL-04374) - Priton Spyridon VH17-039-0070
23. Lissu T. (VRL-12701) - Huvin Vuoksi
24. Lissu T. (VRL-12701) - Nordlie Dagny
25. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
26. Odelie (VRL-08973) - Hupilan Kuukivi VH17-018-1576
27. sonya (VRL-09386) - Ketolan Vanamo
28. lottis (VRL-13831) – Vähäpellon Verneri VH17-018-0842
29. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aamupäivänsäde
30. dookie (VRL-04373) - Huvitutin Varkaanvalhe VH17-018-1305

2. Helppo A
1. sarqquu (VRL-04374) - D.E. Parenette VH15-039-0057
2. Jere (VRL-14433) - Timjami VH17-018-1186
3. lottis (VRL-13831) – Fiktion Karolus VH16-018-1359
4. sarqquu (VRL-04374) - Priton Spyridon VH17-039-0070
5. Kida (VRL-08368) - Sirppi
6. sonya (VRL-09386) - Katajavaaran Ullis VH17-018-1400
7. dookie (VRL-04373) - Huvitutin Varkaanvalhe VH17-018-1305
8. Oresama (VRL-02753) - Ensi-Ilta-Aurinko
9. Jere (VRL-14433) - Seppäjärven Perikato VH17-018-1573
10. Sorel (VRL-00884) - Kermarastas VH17-018-1219
11. Lissu T. (VRL-12701) - Sukkahousuhevi
12. sarqquu (VRL-04374) - Samara CBZ VH18-039-0010
13. Kida (VRL-08368) - Pyörremyrsky
14. Odelie (VRL-08973) - Fiktion Suojelius VH17-018-1575
15. Odelie (VRL-08973) - Kuningasidea VH17-018-1401
16. dookie (VRL-04373) - Hortensian Jovina VH16-018-2063
17. Sorel (VRL-00884) - Haavelaakson Kuutar VH17-018-2168
18. Kida (VRL-08368) - Kerppu
19. Lissu T. (VRL-12701) - Nordlie Dagny
20. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Jummijammi
21. Odelie (VRL-08973) - Hupilan Kuukivi VH17-018-1576
22. lottis (VRL-13831) – Kaunon Sulonen VH17-018-1862
23. Lissu T. (VRL-12701) - Huvin Vuoksi
24. dookie (VRL-04373) - Vähäpellon Vermunti VH17-018-1319
25. Sorel (VRL-00884) - Talviviima VH14-018-1776
26. Jere (VRL-14433) - Kesätyttö VH17-018-1185
27. lottis (VRL-13831) – Vähäpellon Verneri VH17-018-0842
28. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aamupäivänsäde
29. sonya (VRL-09386) - Vähäpellon Pusuttelija VH18-018-0187
30. sonya (VRL-09386) - Ketolan Vanamo