ERJ kilpailut 04.10.2018

VIP: 30.09.2018
Järjestyspaikka: Raatteen Suomenhevoset
Vastuuhenkilö: sonya VRL-09386, vsoneu@gmail.com

Luokkiin max. 40 ratsukkoa.
Yhteen luokkaan max. 4 hevosta / ratsastaja.
Yksi hevonen max. 2 luokkaan.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan.
Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.
Osallistua saa, kun kutsu löytyy VRL:n kilpailukalenterista.

Osallistuminen: Sähköpostitse vsoneu@gmail.com otsikolla Raate ERJ201-220. Vain yhteen kutsuun ilmoittautuminen ei ole mahdollista. Osallistuminen muodossa:
Luokka/luokat
ratsastaja (VRL-00000) - ratsu VH00-000-0000

Luokat:
1. 70cm
2. 70cm

Osallistujat/tulokset:

1. 70cm
1. JP (VRL-01948) - Nerywick Celtic Charm
2. Tinsu (VRL-12410) - Viisikon Amaranth VH16-031-0564
3. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje
4. JP (VRL-01948) - Four Leaf Brandt
5. Liia (VRL-11284) - Pikkupellon Caramel Hearts VH18-026-0124
6. Tea (VRL-12751) - Pirunkorven Jonglööri
7. jabberjinx (VRL-13570) - Hopean Bardi VH16-018-1545
8. Tinsu (VRL-12410) - Kaunon Marrasleidi VH17-018-2009
9. jabberjinx (VRL-13570) - Ketkupolkan Laatikkoukko VH18-018-1490
10. Kida (VRL-08368) - Kernfield Bilberry
11. sonya (VRL-09386) - Llwan Amelia VH16-024-0023
12. Jere (VRL-14433) - Miela
13. jabberjinx (VRL-13570) - Liljan Villiviima VH18-018-1480
14. Charlette (VRL-14600) - Vanskelig VH18-029-0122
15. Charlette (VRL-14600) - Minty's Vanilla Mocha VH18-17-0425
16. Charlette (VRL-14600) - Wanderer VH18-053-0067
17. JP (VRL-01948) - Ceiriosen Caolainn
18. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Mona
19. Suvi (VRL-01248) - Skumma Viskning VH13-028-0172
20. Hazel (VRL-14333) - Leonia
21. Tinsu (VRL-12410) - Haavelaakson Vilperi VH18-018-1710
22. Tea (VRL-12751) - Erwin LAC
23. birdie (VRL-14733) - Awstin Rhisiart
24. Charlette (VRL-14600) - Oh Wonka! Swirl VH18-017-0424
25. Tea (VRL-12751) - Hiprakan Rähinä
26. Kida (VRL-08368) - Kernfield Coneflower
27. Kida (VRL-08368) - Kernfield Cream Clown
28. sonya (VRL-09386) - Zella Dawn VH15-024-0034
29. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Kastanj VH13-028-0078
30. sonya (VRL-09386) - Oliver REB VH17-024-0030
31. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Nonna VH13-028-0076
32. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe
33. Kida (VRL-08368) - Kernfield Champagne VH18-027-0081
34. Hazel (VRL-14333) - Hautaanlaskija
35. dookie (VRL-04373) - Rohkea-Hermanni VH15-018-1858
36. Suvi (VRL-01248) - Elektra B VH06-028-9786
37. jabberjinx (VRL-13570) - Ventoksen Riimikatti VH17-018-1749
38. Tinsu (VRL-12410) - Viisikon Sadepisara VH16-018-0757
39. sonya (VRL-09386) - Moorgate Honeycloud VH18-024-0051
40. Tea (VRL-12751) - Mörkövaaran Ruusa

2. 70cm
1. Kida (VRL-08368) - Kernfield Champagne VH18-027-0081
2. jabberjinx (VRL-13570) - Ventoksen Riimikatti VH17-018-1749
3. jabberjinx (VRL-13570) - Hopean Bardi VH16-018-1545
4. JP (VRL-01948) - Four Leaf Brandt
5. Tinsu (VRL-12410) - Viisikon Amaranth VH16-031-0564
6. Suvi (VRL-01248) - Elektra B VH06-028-9786
7. Tea (VRL-12751) - Gwalch Pluen Eira
8. Charlette (VRL-14600) - Minty's Vanilla Mocha VH18-17-0425
9. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe
10. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Mona
11. birdie (VRL-14733) - Awstin Rhisiart
12. Tea (VRL-12751) - Aelwen Crwys
13. Tea (VRL-12751) - Kepell Meister GP
14. Charlette (VRL-14600) - Vanskelig VH18-029-0122
15. Charlette (VRL-14600) - Wanderer VH18-053-0067
16. sonya (VRL-09386) - Oliver REB VH17-024-0030
17. JP (VRL-01948) - Ceiriosen Caolainn
18. Kida (VRL-08368) - Kernfield Bilberry
19. dookie (VRL-04373) - Rohkea-Hermanni VH15-018-1858
20. Kida (VRL-08368) - Kernfield Coneflower
21. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Nonna VH13-028-0076
22. Hazel (VRL-14333) - Leonia
23. Charlette (VRL-14600) - Oh Wonka! Swirl VH18-017-0424
24. Liia (VRL-11284) - Pikkupellon Caramel Hearts VH18-026-0124
25. JP (VRL-01948) - Nerywick Celtic Charm
26. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Kastanj VH13-028-0078
27. jabberjinx (VRL-13570) - Ketkupolkan Laatikkoukko VH18-018-1490
28. sonya (VRL-09386) - Moorgate Honeycloud VH18-024-0051
29. sonya (VRL-09386) - Llwan Amelia VH16-024-0023
30. Suvi (VRL-01248) - Skumma Viskning VH13-028-0172
31. Jere (VRL-14433) - Miela
32. jabberjinx (VRL-13570) - Liljan Villiviima VH18-018-1480
33. Tinsu (VRL-12410) - Viisikon Sadepisara VH16-018-0757
34. Tea (VRL-12751) - Pencalow Deryn
35. sonya (VRL-09386) - Zella Dawn VH15-024-0034
36. Tinsu (VRL-12410) - Kaunon Marrasleidi VH17-018-2009
37. Kida (VRL-08368) - Kernfield Cream Clown
38. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje
39. Hazel (VRL-14333) - Hautaanlaskija
40. Tinsu (VRL-12410) - Haavelaakson Vilperi VH18-018-1710